O firmie

Geomax - Maciej Radczyc - usługi geodezyjne

Firmę „GEOMAX” powołaliśmy do życia 15.03.2007r. Jesteśmy młodym, szybko rozwijającym się zespołem. Działamy prężnie i szybko w zakresie powierzonych nam przedsięwzięć. Dzięki kompetentnemu zespołowi i nowoczesnemu sprzętowi, bez przeszkód i- co ważne- w terminie realizujemy zlecenia na terenie Łodzi jak i całym kraju.

Wyniki naszych prac opracowywane są na nowoczesnych instrumentach i w/g. najnowocześniejszych technik. Nasza praca wykonywana jest precyzyjnie i na wysokim poziomie ze szczególną dbałością o interes klienta. Chcemy dbać o wizerunek Firmy i pokazać Państwu, że dla nas ważna jest nie tylko praca, ale również rzetelna i wiarygodna pomoc i doradztwo w zakresie organizacji prawnej planowanych inwestycji. Naszą wizytówka są ludzie którzy z nami pracują. Ich zadowolenie GWARANTUJE obsługę klienta na NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Jesteśmy młodzi i pełni chęci do działania nawet przy najbardziej nietypowych zleceniach. Dla Państwa pracujemy na MAXIMUM MOŻLIWOŚCI.

Zapewniamy pełną obsługę geodezyjną w zakresie przygotowania i realizacji wszelkich inwestycji o charakterze budowlanym i instalacyjnym tak w zakresie wykonawstwa jak i regulacji stanu formalno-prawnego przedsięwzięcia, szczególnie w przypadku gdy możliwe są różne sposoby rozwiązania potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z listą referencji!

Przydatne adresy stron internetowych

Skontaktuj się z nami już teraz

Projekt i wykonanie https://bypixel.pl